GenelGörüntülü ChatGörüntülü SohbetGörüntülü sohbetlerHep Kalhep kalHepkalhepkalHepkal.Nethepkal.netKamerali ChatKameralı ChatKamerali SohbetKameralı SohbetKameraliChatKameraliSohbetMobil ChatMobil SesliMobil Sesli ChatMobil Sesli SitelerMobil Sesli SohbetMobil SesliChatMobil SesliSohbetMobil SohbetMobilChatMobilSesliMobilSesli ChatMobilSesli SohbetMobilSohbetSesli Chatsesli chat mobilSesli MuhabbetSesli Sohbetsesli sohbet mobilSesliChatSesliSohbetSohbet siteleriTürkiye Sohbet Odalarıwww.hepkal.netYabancı Chat

Yazılı Chat

Parmakların gücü adına!

İşte buna bağlı olarak diğer adına da sesli site de diyebiliriz.Kişi ya da kişilerin site üzerinden seslerini duyuracağı en kolay arkadaşlık siteleridir. Günün her anından giriş yapacağınız ve bunun için hiç bir ücret ödememeksizin, yeni insanlarla hem tanışacaksınız, hem de sesli olarak eğlencenin keyfini yaşayacağınız en kaliteli sesli chat odalarıdır.
Sesli site üzerinden bu işi daha profesyonel ve kesintisiz hizmet adı altında sesli konuşmanızı en iyi şekilde yapacağınız, Yazılı Chat ile sesli sohbet’in tadını çıkartabilirsiniz. Sizler de hiç vakit kaybetmeden daha kaliteli ortam içinde özgürce sesinizi duyurabilir, yeni arkadaşlıklarla birlikte eğlenceli zamanlara yer verebilirsiniz. Peki ücretsiz kameralı sohbet odaları içerisinde neler yapılmaktadır? Herkese hitap eden farklı kritelerde çeşit çeşit sohbet odaları bulunmaktadır. Yazılı Chat ile İsteyen bir oda içinde şarkı çalarak yeni tanıyacağı kişilerle sohbet eder, isteyende canlı müzik, izdivaç ve yarışma gibi öne çıkan odalarda eğlenceli zamanlar geçirirler. Ve sesli konuşma kullanıcılar kendi aralarında her hangi bir konu hakkında düşünceleri anlatırlar, ya da günlük hayatında olup bitenler hakkında sohbet eden kişilerle söyleşi yapabilirler.

Kullanıcılarınız özel olarak veya tüm odaların genelinde sınırsız ve süresiz olarak sohbet etme imkanına sahipler.

  • Küfür, spam, flood koruma
  • Smile (surat) ikonlar
  • Özel animasyon ikonlar
  • Yazı renk/boyut/font değiştirme
  • Engelleme
  • Konum iletme
  • Acil çağrı butonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir