Kameralı Sesli Chat Siteleri

Kameralı Sesli Chat Siteleri

Merhaba Değerli mobilchat Kullanıcılarımız ve okurlarımız; Bildiğiniz gibi sesli sohbet ve sesli chat sitelerine bilgisayardan giriş sağlanıyor mobil yani telefon ve tabletler üzerinden giriş yapılamayan sitelere nazaran mobil girişli sohbet siteleri ve benzer siteler kurulmuştur. Örneğin pangi sohbet odaları kendi çapında sesli ve görüntülü bir chat sistemi yapmış olup fakat bu sistemin çoğu özelliklerinde bazı sorunlar olduğu tespit edilmiştir.

Örneğin sitede bağlantı sorunu sese bağlanmada sorun kamera özelliğinin olmayışı ve sese bağlanıp ses duyamama gibi bir çok sorunlar olduğu ortaya çıkmış ve görülmüştür. Mobil sesli sitemizde yazılı ve sesli bir şekilde chat yapmaya hazırsanız buyurun sizde katılın. Türkiye’de milyonlarca insanların Sesli sohbet odalarına giriş yaptığını yaptıkları araştırmalarda belli olmuştur.

Bu sayede milyonlarca insana hizmet veren sayı gün geçtikçe çoğalıyor şuan bile çok fazla olduğunu biliyoruz bu sayede hepsi her zaman rekabet içerisinde. Mobil sesli sitemizde her zaman sohbet edecek dostlar bulabilir ve bu sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz. Kameralı sohbet sitemizde mobilsohbet ayrıcalığı ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. hadi sizleri de sohbet sitemize bekliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*